I. Zasady wysyłki zamówionego towaru

1. Dostawy są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności lub od momentu przyjęcia zamówienia (w przypadku wyboru płatność za pobraniem). Zasada ta ma zastosowanie dla towarów o statusie "Dostępny". Dla towarów o statusie "Na zamówieniu w ciągu 7 dni "( lub 14 dni) to czas ten zostanie przedłużony odpowiednio o te dni, które są potrzebne do przywożenia towaru do naszego magazynu.

2. Czas dostawy = Czas przygotowywania wysyłki + Czas transportu spedytora

3. Towar wysyłany jest na terenie Polski Pocztą Polską lub Firmą Kurierską. 

4. W tej chwili nie ma możliwości wysyłki za granicą. Klienci z zagranicy prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia.

5. Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty wysyłki są podane na każym zamówieniu. Zalecamy zakup kilka produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.
6. Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony. Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy paczka nie została naruszona podczas transportu.

II. Koszty wysyłki na terenie Polski

Płatność za zamówienie jest możliwa przelewem bankowym, systemem płatności online (Przelewy24, PayPal), kartą płatniczą (VISA i Master Card) lub  przy odbiorze przesyłki. Wszytkie ceny podane niżej są cenami z VAT-em.

 

Wartość zamówieniaKoszty wysłki
    Przedpłata          Za pobraniem
List polecony priorytet - Poczta Polska
0,01 - 25,99 zł 10 zł -
Paczka pocztowa priorytet - Poczta Polska
od 1500 zł netto gratis gratis
1- 1499 zł netto 20 zł brutto 25 zł brutto
Przesyłka kurierska
od 1500 zł netto gratis gratis
1 - 1499 zł netto 20 zł brutto 25 zł brutto